Site içi arama
SÖYEP
(Özel Yetenekliler)
Uluslararası Projelerimiz
Düşünme Becerileri
Kayıt
Veli E-Kitapçık
Onur Madalyası
Yemek Listesi
Ziyaretçi Defteri
Sanat Köşesi
Spor Köşesi
Genel Kültür Sanat Haberleri
İletişim
 
Fiziki Yapımızİlkokul, Ortaokul ve Lise Eğitim – Öğretim binamız, mimari yapı olarak birbirine benzer iki bloktan oluşmaktadır. İlkokul ve Ortaokul binası zemin + 3 kattan, lise ise zemin + 1 kattan oluşmaktadır. 
 

 

Zemin Kat :  İlkokul 1. ve 2. sınıflarının bulunduğu sınıflar, müzik odaları, resim odası, idareci odası, revir, ziyaretçi odası, öğretmenler odası ve öğrenci kantini bulunmaktadır.

    

 

I Kat : Kurucu odası,  Ortaokul ve lise Müdür odası, Muhasebe, Halkla İlişkiler odası, İlkokul 2. ve 3.sınıflar,  öğretmenler odası, Bilgisayar Laboratuvarı, Rehberlik servisi, Fen ve Teknoloji Laboratuvarı bulunmaktadır.

     

II. Kat : İlkokul  4.sınıf, Ortaokul 6. sınıf öğrencilerinin bulunduğu kattır. Müdür Yardımcısı Odası, Öğretmenler odası, Matematik Odası, Fen ve Teknoloji Laboratuvarı ve resim odası bulunmaktadır.

  

III. Kat : Ortaokul 5,  7. ve 8. sınıflarının bulunduğu kattır. Müdür  yardımcısı odası, Fen ve Teknoloji Laboratuvarı, Konferans Salonu, Kulis, Rehberlik servisi ve  Arşiv gibi birimler bu kattadır.

                        

Her katta Hizmetli Odası, Erkek ve Kız Öğrenciler için ayrı yerlerde WC’ler, Erkek ve Bayan öğretmenlerin kullandığı WC’ler de bulunmaktadır. 

      LİSE      

            Zemin Kat: İngilizce Stüdyo ile fotokopi odası bulunmaktadır.

           1. KAT: Müdür odası, Rehberlik Servisi, sınıflar, kütüphane, etüt sınıfı, biyoloji-kimya ve fizik laboratuarı, müzik odası, toplantı salonu ve öğretmenler odası bulunur.

                                                       

    

 Yemekhane

  

Yemekhanemiz 1100 öğrenci kapasitelidir. Tek katlıdır. Yemek pişirilen mutfak bölümü mevcuttur. Yemekler bu bölümde günlük ve taze olarak her türlü hijyen kurallarına uyularak hazırlanmaktadır.
İlköğretim birinci kademe öğrencileri, öğretmenleri kontrolünde, lise öğrencilerinden 1 saat önce yemekhaneye alınırlar ve sınıf öğretmenleri gözetiminde self-servis sistemi ile yemeklerini alarak yerler.
Ortaokul ve lise öğrencileri self-servis sistemi ile yemeklerini alarak yer. Yemekhanede yemek yenilmesi sırasında hemşire ve nöbetçi öğretmen sürekli olarak bulunur. Öğrencilerin düzen içinde yemek almalarını ve yemelerini denetler.


Yemekhanemizde öğrencilerimize ;
• Ana sınıfı öğrencilerine-Sabah ve ikindi kahvaltıları ile öğle yemeği.
• İlkokul öğrencilerine öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı.
• Ortaokul ve lise öğrencilerine ise öğle yemeğe verilmektedir.
Yemekler gıda mühendisleri tarafından aylık listeler halinde belirlenerek öğrencilere sunulur. Yemek listelerinin hazırlanmasında Hemşire, İlköğretim Okulu Müdürü de görevlidir. Ayrıca listeler uygulamaya geçirilmeden önce diyetisyen uzmanlarca, son kontrolden geçirilir.

Kapalı+ açık spor salonları

Kapalı spor salonu içinde, Soyunma-giyinme odaları, Squash salonu, cimnastik odası, çok amaçlı sahne, seyirci türbinleri, ayrıca masa tenisi alanları ve masaları da mevcuttur.

Açık spor alanlarımız ise nizami ölçülerde çim futbol sahası, iki adet asfalt basketbol sahası, 1 adet voleybol sahası, 1 adet nizami ölçülerde tenis kortumuz mevcuttur.

  

Laboratuarlarımız

Eğitim – öğretim binamızın I. katında Bilgisayar Laboratuvarımız mevcut olup, içinde 25 adet bilgisayar bulunmaktadır. Tüm bilgisayarlar internete bağlıdır.

I. Katta Fen Bilgisi ve Teknoloji laboratuvarları mevcut olup ders konuları içinde bulunan tüm deneyler yapılmaktadır.

II. Katta  Fen Bilgisi ve Teknoloji laboratuvarları  bulunmaktadır.

III. Katta Fen Bilgisi ve Teknoloji laboratuvarları bulunmaktadır. Laboratuarda kuluçka makinası, 20 Adet Mikroskop, çeşitli maketler, kan dolaşım makinası, ışıklı cihazı başlıca araç ve gereçler vardır.
 

İlköğretim birinci kademe sınıflarında haftada 1’er saat laboratuvar dersi görülmekte, öğrencilerin deney yapma ve laboratuvar ortamında görsel öğrenme yönteminin uygulaması yapılmaktadır.


 Kütüphane

Kütüphanemiz, okulumuzun en gözde mekanlarından birisi olarak dizayn edilmiştir. Sessizlik ve aydınlığın buluştuğu, okumayı ve araştırmayı sevdiren bir mekandır. 

Yüzme Havuzu

Okul kampüsü içerisinde modern teknikler kullanılarak yapılan iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Yüzme havuzlarından öğrenci ve veliler yararlanabilmektedir.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
image26 image12 image2 image19 image1 image1 image1 image1
Bizi Takip Edin
Anasayfaİletişim