Site içi arama
SÖYEP
(Özel Yetenekliler)
Uluslararası Projelerimiz
Düşünme Becerileri
Kayıt
Veli E-Kitapçık
Onur Madalyası
Yemek Listesi
Ziyaretçi Defteri
Sanat Köşesi
Spor Köşesi
Genel Kültür Sanat Haberleri
İletişim
 
Aktif Beyinler Kulübü

  Günümüzde her birey bir takımın parçası olmaktadır. Bu yüzden temel eğitim sürecinde takım üyesi olmanın gerekleri öğretilmektedir.

 
  Bilişsel gelişim metodlarından biri olan zeka oyunlarımız ile danışanın, takımın bir parçası olmanın öneminin yanında tek ve birey olarak duyuşsal gelişimine de katkıda bulunmaktayız. Adım adım ilerleyen akıl oyunlarımız ile materyal destekli eğitimlerimizde, kişiye her alanda yardımcı olacak şekilde akıl yürütme becerilerini geliştirerek,  zihinsel gelişimini hayat hedeflerini belirlemede yardımcı olmalarına danışman oluyoruz.  Bireyler her basamakta başarıya yaklaştıklarını görürken bunu sosyal yaşamlarına adapte edebiliyor ve empati yetilerini daha objektif kullanarak daha sabırlı sorumluluk sahibi olmaları yolunda büyük adım atmış oluyorlar.
 
Zeka oyunları dünya çapında bir iletişim aracı olarak da kullanılmaktadır. Bu iletişime Seymen Koleji olarak katkıda bulunacağız ve başarı elde etmek adına kulübümüz ile uluslararası yarışmalara katılım göstereceğiz ve ev sahipliği yapacağız.
 
                                                                                                                                                                          Aktif Beyinler dileriz.
 
Öğretmen:Zeynep Gümüş
 
 
 
 
 
 
image26 image12 image2 image19 image1 image1 image1 image1
Bizi Takip Edin
Anasayfaİletişim